مقایسه کاشت مو با مزوتراپی

مقایسه کاشت مو با مزوتراپی

در رابطه با کاشت مو ، انواع روش ها و مزایای آن صبحت های بسیاری را کرده ایم، امروزه برای رفع مشکل ریزش مو روش و تکنیک های مختلفی مطرح شده است از جمله مزوتراپی که روش پرکاربردی می باشد و در درمان ریزش مو می تواند بسیار تاثیر گذار باشد . ریزش مو مسئله بسیار حساسی می باشد و در شناسایی علت و درمان زود به هنگام آن مراجعه به موقع متخصص کاشت مو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

مقایسه کاشت مو با مزوتراپی

با بررسی های اولیه و در نظر گرفتن چند آزمایش عامل ریزش مو توسط متخصص کاشت مو در حین جلسات مشاوره شناسایی می شود و درمان مناسبی برای فرد در نظر گرفته می شود . لازم به ذکر است تنها روش درمان ریزش مو کاشت مو نمی باشد و ممکن است در برخی از موارد با روش های دیگر مانند مزوتراپی مشکل ریزش مو را برطرف کرد .

هر یک از روش هایی که برای درمان ریزش مو در نظر گرفته می شود مزایا و معایبی دارد به همین علت توصیه می شود برای دریافت بهترین نتیجه به متخصصین این امر مراجعه نمایید .

در این مقاله در رابطه با مزوتراپی و کاشت مو توضیحاتی داده می شود تا با مزایا و اثرات جانبی هر یک از این روش ها آشنا شوید .

کاشت مو

به مرور زمان و پیشرفت تکنولوژی تکنیک ها ، تجهیزات و روش های مختلفی برای کاشت مو مطرح شده است کاشت مو به روش FIT و FUT دو روش اصلی می باشد که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد هم اکنون بهترین و کم دردسرترین روشی که می توان نتایج بسیار خوبی را از آن دریافت کرد و دارای حداقل عوارض جانبی می باشد روش FIT می باشد این روش بهترین روش کاشت مو می باشد که در کلینیک کاشت مو ایران فیت با استفاده از جدیدترین دستگاه های روز دنیا و کادر پزشکی مجربی انجام می ییرد . در این تکنیک باستفاده از پانچ مخصوص فولکول های مو از ناحیه پشت سر برداشته می شود و توسط متخصصین ماهر و با بکارگیری دستگاه های پیشرفته به ناحیه مورد نظر در داخل شکافت های ریز ایجاد شده پیوند زده می شود .

مزوتراپی

در این روش با استفاده از وسیله ای مانند آمپول برخی از مواد مورد نیاز که کمبود آن باعث ریزش مو شده است مانند ویتامین ها ، مواد مغذی، آنزیرم ها و برخی از مواد معدنی در نواحی مورد نظر تزریق می شود. البته لازم به ذکر است این روش برای افرادی مناسب می باشد که به تشخیص پزشک علت ریزش موی آن ها کمبود مواد معدنی و ویتامین ها می باشد .

کاشت مو به روش FIT

کاشت مو به روش  FUT

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هفت =