ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی یکی از روش های جراحی زیبایی شکم می باشد و برای افرادی که از شکم اویزان و پوست های شل ان خسته شده اند مناسب می باشد. در این روش با برداشتن پوست و چربی اضافه شکم مشکل افتادگی و شلی پوست شکم را برطرف می نمایند و به افرادی که از این مشکل رنج می برند زیبایی اندام ر ا به ان ها باز می گردانند و موجب افزایش جذابیت، زیبایی و افزایش اعتماد به نفس ان ها می گردد در نتیجه از این روش برای محکم تر و صاف تر کردن  بافت ناحیه شکم استفاده می شود.

ابدومینوپلاستی

 

روش های جراحی لاغری بسیاری برای تناسب اندام مانند جراحی لیپوماتیک ، لیزر لیپولیز، لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی عنوان شده است که در کمترین زمان و بیشترین سرعت موجب کاهش چربی های اضافی نواحی مختلف بدن می شود و زیبایی و تناسب اندام  را به افراد باز می گردانند.

ابدومینوپلاستی با توجه به مقدار پوست آویزان و شل شده  و چربی اضافه به دو روش زیر انجام می شود.

ابدومینوپلاستی کامل: از این روش زمانی استفاده می شود که بیمار در ناحیه شکم خود از چربی اضافه و پوست شل و آویزان بیش از حد خود شکایت دارد. در نتیجه این روش برای این افراد بسیار مناسب می باشد.

مینی ابدومینوپلاستیک: از این روش زمانی استفاده می شود که بیمار توان عضلانی خوبی دارد اما پوست ناحیه شکم ان پر از چین و چروک و افتادگی شده است.

جراحی ابدومینوپلاستی

جراحی ابدومینوپلاستی یک اقدام تهاجمی می باشد  تحت بی هوشی عمومی و یا بی حسی موضعی قابل انجام است که با خارج کردن چربی اضافی و پوست شل شده و آویزان موجب صاف و کشیدن پوست شکم می شود و همچنین موجب  سفت شدن عضلات جدار شکم می شود. در این روش برش های لازم از زیر ناف ایجاد می شود و پوست اویزان و شل شده بیماربرداشته می شود و مجددا از ناحیه بالای ناف بیمار به قسمت تحتانی شکم پیوند زده می شود. در انتها یک خط برش دیده می شود که به مرور زمان رفع می شود.

دکترخسرو دبیر زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک در زمینه جراحی زیبایی اندام مشاوره و توصیه های لازم را در اختیار شما قرار می دهد و با استفاده از تکنیک های جراحی زیبایی اندام مانند لیپوساکشن ، ابدو مینوپلاستی، لیزر لیپولیز و لیپوماتیک باسن موجب بهبودی زیبایی، جذابیت و افزایش اعتماد به نفس شما می گردد.

جراحی بینی

جوانسازی پوست

برچسب گذاری توسط , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =